تبلیغات
وبلاگ شخصی سید یونس موسوی - اتحاد تیم های ورزشی بهترین راه موفقیت ورزش در لرستان
 

وبلاگ شخصی سید یونس موسوی
 
اخبار ورزشی،اجتماعی،فرهنگی،هنری و .....

برای جلوگیری از ناکامی های فوتبال لرستان


اتحاد تیم های ورزشی بهترین راه موفقیت ورزش در لرستان

                                                                                                  
                                                                                     

یونس موسوی خبرنگار جام جم :

خبر رسید که تیم دارتاک خرم آباد از لیگ دسته دوم فوتبال کشور به لیگ دسته سوم سقوط کرده است.تیمی که به سیختی به لیگ دو رسید حال به راحتی به لیگ دسته سوم فوتبال کشور سقوط می کند. دارتاک که به دسته پایین تر سقوط کرد و گهر هم می خواهد دست به کاری غیر ممکن برای بقا در لیگ برتر بزند.اخبار سقوط و ناکامی تیم های ورزشی در لرستان به یک چیز بسیار عادی تبدیل شده است.

به نظر شما تا کی باید منتظر چنین اخباری باشیم؟ آیا شما از ناکامی تیم های ورزشی استانتان ناراحت نمی شوید؟علت این ناکامی ها چیست؟چرا ما در فوتبال موفق نمی شویم؟

آیا می دانید هر تیمی در هر لیگ و مقطعی از فوتبال ناکام باشد یک سال فوتبال لرستان را عقب انداخته است و در نهایت آن تیمی که می خواست برای استان مقام و قهرمانی بیاورد همان جا درجا زده است و به فوتبال لرستان خیا نت کرده است؟

هر سال تیم هایی از لرستان در لیگ هایی در مقطع های مختلف فوتبال ایران شرکت می کنند.بعضی از آنها مثل دارتاک که سال گذشته به لیگ دسته دوم فوتبال کشور صعود کرده افتخار آفرینی کرده و یا همان تیم در سال بعد یعنی امسال دوباره به همان جای اول ، یعنی دسته سوم برگشته است.به نظر شما این تیم در این مدت در همان جایش در جا نزده است؟آیایک سال فوتبال لرستان را به فنا نداده است؟

هر تیم ورزشی از استان لرستان که در لیگ های کشور شرکت می کند سه الی چهار بازیکن از بهترین بازیکنان استان را در اختیار دارد.آن سه چهار تا برای تیمشان بسیار تلاش می کنند اما همان طور که می دانید فوتبال یک ورزش گروهی است و هر گاه کل تیم خوب کار کند تیم به نتیجه و موفقیت می رسد.

ما اگر در استان بیاییم و مثلا به جای شرکت دادن دو تیم در لیگ دسته سوم یا لیگ های دیگر آن دو تیم را به یک تیم تبدیل کنیم بازیکنان برتر استان را در کنار هم جمع آوری کنیم  و تیم نتیجه بگیرد بهتر از این است که دو تیم داته باشیم و هر دو تیم سقوط کنند و در پایان فقط ناکامی بر روی فوتبال لرستان بماند.

امیدوارم سال 1392 بهار فوتبال لرستان باشد و شاهد موفقیت همه تیم های ورزشی استانمان در مسابقات مختلف ورزشی باشیم.

طبقه بندی: ورزش بروجرد،  فوتبال بروجرد،  فوتبال لرستان،  نقد ورزشی، 
برچسب ها: فوتبال، اخبار فوتبال، فوتبال لرستان، اتحاد ورزشی، یونس موسوی، ناکامی فوتبال لرستان،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 15 فروردین 1392 توسط سید یونس موسوی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • کانون زبان انگلیسی
  • عجله
  • ضایعات