تبلیغات
وبلاگ شخصی سید یونس موسوی - 22 اموزشگاه برای اسکان مسافران نوروزی بروجرد در نظر گرفته شده است
 

وبلاگ شخصی سید یونس موسوی
 
اخبار ورزشی،اجتماعی،فرهنگی،هنری و .....

22  اموزشگاه برای اسکان مسافران نوروزی بروجرد در نظر گرفته شده است


یونس موسوی: سرپرست فرمانداری و یژه بروجرد گفت: با همکاری اموزش و پرورش بیست و دو مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.

پازوکی در ادامه افزود : برای اسکان مسافران نوروزی از بیست و دو اموزشگاه استفاده می شود که 10  واحد آن درجه یک و  11واحد آن درجه دوم می باشند و یکی از این واحد ها مربوط به مجردین است که محل اسکان آنها با خانواداه فرق دارد.

وی  تعطیلی زودرس  مدارس را امری غیر فرهنگی خواندن وگفتند : مدارس باید تا آخرین لحظه ممکن باز بماند و این محل های اسکان  در روز های فوق پایانی سال آماده پذیرش مسافران نوروزی نیز می باشد.

مدیر کل میراث فرهنگی بروجرد در این مورد گفت: تا به حال در شش مدرسه حمام احداث شده است و اگر بودجه مورد نظر از سوی شهرداری پرداخت شود ، برای هر واحد اسکان یک حمام احداث می شود.

یار محمدی از توزیع بسته های فرهنگی در ورودی های شهر خبر داد و گفت : در تعطیلات نوروز با همکاری اداره اتوبوسرانی یک تور یکروزه به صورت رایگان برای مسافران نوروزی بر گزار می شود و اتوبوس ها مسافران را از محل اسکان سوار می کنند.در این تور یک روزه مسافران نوروزی را به مناطق دیدنی ، گردشگری و تاریخی بروجرد می بریم و هدف از اجرای آن معرفی مناطق دیدنی بروجرد به مسافران نوروزی است.

طبقه بندی: اجتماعی، 
نوشته شده در تاریخ شنبه 26 اسفند 1391 توسط سید یونس موسوی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • کانون زبان انگلیسی
  • عجله
  • ضایعات