تبلیغات
وبلاگ شخصی سید یونس موسوی - شکست سنگین پولاد گسترش بروجرد / پولاد شش تایی شد
 

وبلاگ شخصی سید یونس موسوی
 
اخبار ورزشی،اجتماعی،فرهنگی،هنری و .....

شکست سنگین پولاد گسترش بروجرد / پولاد شش تایی شد

پولاد گسترش در بروجرد شش تایی شد


در هفته دوم مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کشور در بروجرد ،تیم پولاد گسترش نتیجه را شش بر دو به تیم مقاومت البرز واگذار کرد.

این مسابقه از ساعت30/15 در سالن ولایت با سوت علی حفیظی داور این بازی آغاز شد.در این دیدار علی حفیظی،صادق محمدی،احمدرضایی و مجتبی خوانساری قضاوت را بر عهده داشتند.

دراین مسابقه برای تیم پولاد گسترش نسیم حساوی،امیرعزیزی،مسعودلک نژاد،محسن اسدی،محمدعلی پناه،حمیدرضا عرب زاده،اسماعیل رشنو،حسن احمدی،میثم نوری،علی کاوانی،سعید گودرزی،سیدکمالدین حسینی(مدیرعامل)،عبدالله باعزم(سرپرست)،سعید معظمی (مربی)،سعید محمودی(سرمربی)،کامران حسینی(تدارکات)،یاسرکدیور(پزشک) به میدان رفتند.

تیم مقاومت البرز با این نفرات وارد زمین شد: مرتضی فراهانی ، امیرا احمدپور،الیاس براتی،سعید کرمی،علی صارمی،ناصر اطمینان، مهرداد بابایی،حامدشعبانی،امین نصرالله زاده،حامدخدایی،ابراهیم سوری(سرپرست)،رضافلاح زاده (مربی)

نیمه اول این دیدار با برتری دو بر یک تیم مقاومت پایان یافت اما در نیمه دوم که یک نیمه متفاوت بود و با بازی ضعیف پولاد گسترش همراه بود ، تیم مقاومت توانست چهار گل دیگربزند و بازی را با نتیجه شش بر دو تمام کند و جای خود را در صدر جدول حفظ کند.این تیم با این شکست /فوتسال استان لرستان را به سختی تحقیر کرد.

در این دیدار برای تیم پولاد گسترش حسن احمدی دو گل به ثمر رساند و شش گل تیم مقاومت البرز را سعید کرمی ،حامد شعبانی ، امین نصرالله زاده (دوبار)،الیاس براتی (دوبار) را به ثمر رساندند. این دیدار دو کارت زرد داشت که سهم هر دوتیم از انها یکی بود و علی کاویانی از پولاد گسترش و علی صارمی ازتیم  مقاومت البرز کارت زرد گرفت.

تیم پولاد گسترش بروجرد در هفته سوم لیگ دسته دوم فوتسال کشور ، اولین بازی خود را در سال 92روز جمعه 16/1/92 مهمان تیم باراین قزوین در این شهر می باشد.

طبقه بندی: ورزش بروجرد، 
برچسب ها: پولادگسترش، پولادگسترش بروجرد،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 26 اسفند 1391 توسط سید یونس موسوی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • کانون زبان انگلیسی
  • عجله
  • ضایعات